VIII NIEZALEŻNY KONGRES: TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII, MEDYCYNIE I FRYZJERSTWIE

Zapraszamy do udziału w kongresie

VIII NIEZALEŻNY KONGRES: TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII, MEDYCYNIE I FRYZJERSTWIE

Zapraszamy do udziału w VIII NIEZALEŻNYM KONGRESIE TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII, MEDYCYNIE
I FRYZJERSTWIE
, organizowanym przez art of BEAUTY, który odbędzie się w formule e-learningowej.

W programie m.in:

  • Nowa era trychologii
  • Zaburzenia endokrynologiczne w trychologii
  • Biomedyczna analiza porównawcza NcPA i minoksidilu w rewitalizacji skóry głowy
  • Łojotokowe i atopowe zapalenie skóry
  • Metody leczenia łysienia androgenowego
  • Przyczyny i leczenie przedwczesnego siwienia włosów
  • Zabiegi trychologiczne i pielęgnacyjne w pracowni trychologicznej
  • Psychika a włosy
  • Farmakoterapia i suplementacja w łysieniu androgenowym
  • Czynniki, które mają największy wpływ na przywiązanie klienta do gabinetu beauty
  • Syndrom oszusta w pracy trychologa
  • Dodatkowo film p. Marcina Piweckiego zawierający praktyczne przykłady urządzeń i suplementów wykorzystywanych w terapii łysienia androgenowego: laser LLLT, egzosomy, jonoforeza, przenośny laser frakcyjny nieablacyjny, Indiba. Autor prezentuje ich działanie, zastosowanie i efekty terapii.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Kompleksowa Wiedza

Na kongresie wystąpią uznani
w branży eksperci, praktycy, 
z wieloletnim stażem.
Ich doświadczenie i autorytet gwarantują wiedzę na najwyższym poziomie, praktyczne porady na najwyższym poziomie i inspiracje.

Komfort

Formuła e-learningu zapewnia wygodny, 3-miesięczny dostęp do wykładów, z którego można korzystać wielokrotnie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Do wyboru różne pakiety.

 

 

 

Pakiet korzyści

Do dyspozycji uczestników: wykłady, prezentacje z wykładów, linki do stron wykładowców, prenumerata
art of BEAUTY, e-book z materiałami kongresowymi, wszystkie wydania „Trychologii w praktyce” i „Trychologii w salonie fryzjerskim”, raport nt. rynku trychologicznego.

Wykłady dostępne od 12 czerwca 2023 r.

Prelegenci i program

Claudia Musiał

Nowa era trychologii - od biologii komórki po metawersum

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Holistyczne podejście zaczyna się od biologii komórki. Wykład Nowa era trychologii – od biologii komórki po metawersum obejmuje zastosowanie innowacyjnego nurtu biotech beauty
w kosmetologii i trychologii, czyli połączenia natury i nauki, w zakresie takich dziedzin nauki jak biotechnologia, bioinżynieria, biologia molekularna czy biochemia. Przedstawiono także istotę senescencji komórkowej w procesie starzenia się skóry i łysienia, mechanizm działania komórek macierzystych, jak również zastosowanie ekstraktów z roślinnych komórek macierzystych
w preparatach pielęgnacyjnych, czy właściwości komórek macierzystych pochodzenia autologicznego w dermatologii estetycznej. Ponadto, poruszona została tematyka egzosomów z biologicznego punktu widzenia, oraz ich zastosowania w kosmetologii, trychologii i dermatologii. Podczas prelekcji, przedstawiono także kierunek rozwoju powyższych dziedzin, uwzględniając metawersum, jak również naukę translacyjną.

mgr Claudia Musiał

Specjalista kosmetologii bioestetycznej, trycholog; wykładowca akademicki, doktorantka nauk medycznych Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; autorka publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym z Listy Filadelfijskiej z dziedziny biologii, chemii medycznej, onkologii eksperymentalnej, kosmetologii oraz trychologii, prelegentka na konferencjach naukowych i popularno-naukowych w dziedzinie medycyny, trychologii i kosmetologii medycznej. Naukowczyni prowadząca badania laboratoryjne w zakresie onkologii eksperymentalnej, poświęcone roli stresu nitro-oksydacyjnego w hodowlach komórek nowotworowych in vitro. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Popularyzatorka nauki – autorka publikacji popularnonaukowych w wiodących magazynach branżowych. Propagatorka multidyscyplinarnego nurtu nauki translacyjnej w trychologii i kosmetologii, trychologii holistycznej oraz onkotrychologii. Szkoleniowiec z zakresu trychologii i kosmetologii oraz ekspert medialny. Autorka bestsellerowej książki naukowej Trychologia Kosmetologiczna i Lekarska (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2022) oraz Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2023). Publikacja Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii jest pierwszą książką w Polsce oraz na świecie, w pełni poświęconą zastosowaniu komórek macierzystych w dziedzinie kosmetologii, trychologii i medycynie estetycznej.

Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena przez Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2021 roku. Nominowana do nagrody dla Nauczyciela Akademickiego Roku w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 (Dziennik Bałtycki). Laureatka nagrody Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego za osiągnięcia naukowe w ramach nagród specjalnych w obszarze publikacji naukowych oraz nagród zespołowych. Laureatka dyplomu uznania Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2022 roku za uzyskanie najwyższych ocen dydaktycznych.

mgr inż. Karolina Czyżowska

Zaburzenia endokrynologiczne w gabinecie trychologicznym

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

W trakcie wykładu zostaną omówione najczęstsze zaburzenia endokrynologiczne, w praktyce trychologa. Do najczęstszych problemów związanych z zaburzeniami pracy Gospodarki hormonalnej, które mają wpływ na kondycję włosów i skóry głowy należą zespół policystycznych jajników, powiązany często z insulinoopornoscią, niedoczynność tarczycy, oraz czynnościowy zanik miesiączki pochodzenia podwzgórzowego (FHA). W trakcie wykładu zostaną omówione różne typy PCOS, a także wpływ i rekomendacje żywieniowe oraz suplementacyjne. Wykład dotyczy także aspektów powiązania wpływu mikrobiomu jelitowego oraz zaburzeń funkcjonowania przewodu pokarmowego z niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto. W trakcie wykładu uwzględnione zostaną także kwestie przyczyn wpływających na czynnościowy zanik miesiączki pochodzenia podwzgórzowego oraz diagnostyka różnicowa pomiędzy PCOS i FHA.

mgr inż. Karolina Czyżowska

Dyplomowany trycholog, dietetyk kliniczny, kosmetolog, wykładowca akademicki. Pasjonatka szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Wykonywana praca jest jej pasją i spełnieniem w pomaganiu innym. 

W swojej praktyce opiera się na holistycznym podejściu, łącząc wiedzę z zakresu kilku dziedzin kompleksowo wspiera pacjentów. Specjalizuje się w problemach łysienia i chorób skóry głowy, a także w dietoterapii chorób autoimmunologicznych, zaburzeń trawiennych i hormonalnych. W swojej pracy z pacjentami bazuje na indywidualnych zaleceniach oraz celowanej suplementacji opartej na analizie wyników badań.

Magdalena Wójcik

Które czynniki mają największy wpływ na zaufanie i przywiązanie pacjenta do miejsca? Zaufanie walutą przyszłości w gabinecie beauty

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Jakość czy cena? Jakość i cena? Czy tylko cena? Czy może jakość ma najważniejsze znaczenie? A co jeśli usłyszysz, że dzisiaj najważniejszym kryterium wyboru jest ZAUFANIE do miejsca i do osoby?

Codziennie stajesz przed pokusą promocji, rabatów, sezonowych obniżek. Nie ma tygodnia, aby konkurencja nie organizowała promocyjnych rolek ze specjalną ofertą. Ty w swoim środku masz przekonanie, że to nie jest właściwa, a na pewno nie jedyna droga do zbudowania stabilnych przychodów gabinetu.

Czy zaufanie jest niezbędne aby utrzymać pacjenta? Pewnie, że tak. Poznaj 10 najważniejszych sposobów, dzięki którym sprawniej zdobędziesz stabilną i powracającą grupę pacjentów.

mgr MBA Executive Magdalena Wójcik

Absolwentka bankowości i finansów z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Absolwentka studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz prestiżowego programu LeaderShip w Harvard Business Review. Certyfikowany międzynarodowy speaker Brian Tracy International, absolwentka warsztatów u amerykańskiego lidera coachów biznesowych Tonny’ego Robbinsa w Chicago. Publicystka w branżowych magazynach z obszarów zarządzania i kosmetologii, prelegentka kongresów beauty w kraju i za granicą. Dyrektor generalna marki Neauvia oraz Międzynarodowy dyrektor Neauvia Cosmeceuticals w latach 2014–2020.

CEO Holistix Consulting – platformy nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla sektora medycznego, beauty i marek luksusowych.

Wykładowca wyższej uczelni WSiZ w Warszawie przedmiotów dedykowanych rozwojowi bieznesu med./ beauty oraz efektywnej komunikacji z pacjentem.

Autorka i prowadząca podcastów #holistixroom #estetyczne rozmowy – o biznesie i biznesowym lifestyle’u. Autorka projektu „Laboratorium biznesu medycyny estetycznej”, w którym kompleksowo szkoli placówki, managerów oraz zespoły z procesów usprawniających najważniejsze obszary organizacji, takie jak: zarządzanie, motywacja zespołów, sprzedaż kosmetyków, prawidłowa wycena usług i komunikacja z pacjentem. Promotorka filozofii #SlowMedicine na polskim rynku beauty. Mówi o sobie „kompozytor marek”, gdyż w procesie dokonywania przemian w gabinecie używa nie tylko narzędzi, lecz także serca i emocji – po to, by ostatecznie zawsze powstawała nowa melodia. Nigdy nie tworzy dwóch takich samych kompozycji.

Daniel Jurkiewicz

Biomedyczna analiza porównawcza NcPA
i minoksidilu w rewitalizacji skóry.

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Daniel Jurkiewicz

Prezes i współwłaściciel ADJ Trading, przedstawiciel i wyłączny dystrybutora w Polsce takich marek trychologicznych jak AROMASE, MediPRO oraz juliArt. Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstw oraz inżynierskie na kierunku inżynieria produkcji. Doświadczenie zawodowe zdobył poprzez 20 letnią pracę w międzynarodowych korporacjach. Wieloletni członek komisji i podkomisji kształtujących rynek branży finansowej w Polsce. W pracy kieruje się mottem „Biznes nie służy zarabianiu pieniędzy tylko zachwycaniu klientów”.

Kamila Dziuk

Łojotokowe i atopowe zapalenie skóry - krótka charakterystyka chorób oraz protokoły pielęgnacyjno-zabiegowe Nioxin

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Łojotokowe zapalenie skóry oraz atopowe zapalenie skóry to jednostki chorobowe, które coraz częściej są spotykane w gabinetach trychologicznych. Można je uznać za narastający problem dzisiejszych czasów. Nasilające się objawy tych dwóch chorób w obrębie skóry głowy stanowią istotny problem u pacjentów, powodując codzienny dyskomfort fizyczny oraz psychiczny. Aby skutecznie poradzić sobie z dokuczliwymi objawami u pacjentów, konieczne jest holistyczne podejście w terapii trychologicznej, począwszy od prawidłowo dobranej pielęgnacji, kończąc na zaleceniach dotyczących stylu życia.

Kamila Dziuk

Kamila Dziuk,

Mgr kosmetologii, dyplomowany trycholog, wykładowca akademicki, szkoleniowiec marek Nioxin i System Professional.

Prelegentka kongresów branżowych, związana z trychologią i kosmetologią od 10 lat. Na co dzień szkoli fryzjerów i kosmetologów z zakresu trychologii praktycznej przywiązując dużą uwagę do prawidłowej pielęgnacji skóry głowy i holistycznego podejścia w diagnostyce oraz terapii pacjenta.

Marcin Piwecki

Jakie terapie łysienia androgenowego może zaproponować swoim klientom trycholog, nie będący lekarzem?

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Dodatkowo: film zawierający praktyczne przykłady urządzeń i suplementów wykorzystywanych w terapii łysienia androgenowego: laser LLLT, egzosomy, jonoforeza, przenośny laser frakcyjny nieablacyjny, Indiba. Autor prezentuje ich działanie, zastosowanie i efekty terapii.

Marcin Piwecki

MBA, ekspert branżowy z zakresu trychologii oraz wykorzystania zaawansowanych technologii w kosmetyce. Współwłaściciel firmy dystrybucyjnej oraz kliniki leczenia łysienia w Katowicach – powstałej z połączenia Perfect Hair Clinic z ARTAS Klinika (Grupa Angelius) – jedyną kliniką w Polsce oferującą pacjentom wszystkie dostępne techniki przeszczepu włosów (manualną FUE, DHI, Safer, Neograft 2.0, ARTAS).

Specjalizuje się w selekcji i wdrażaniu najnowszych technologii i terapii medycznych w obszarze trychologii.

Uczestnik międzynarodowych kongresów medycznych w Monaco (AMWC), Paryżu (IMCAS), Warszawie (ICATA) i Londynie (FACE).

Współautor książki „HAIR 360 – skuteczne terapie łysienia” oraz wielu artykułów w prasie branżowej.

Pasjonat edukacji, promujący Evidence Based Trichology w mediach społecznościowych, założyciel Fundacji Edukacji i Pomocy Medycznej ALOPECIA.

Prelegent na kongresach i konferencjach naukowych z zakresu trychologii (Kosmetology of the Future w Akademii WSB, Trychologia Holistyczna w WSZ w Gdańsku), wykładowca akademicki na studiach magisterskich i podyplomowych (WSZ Gdańsk, SGH Warszawa, Collegium Civitas Warszawa, AWF Wrocław, Akademia WSB Dąbrowa Górnicza, Uniwersytet Medyczny Białystok).

Wioleta Furaga-Lewicka

Przedwczesne siwienie włosów – przyczyny i sposoby przeciwdziałania

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

O przedwczesnym siwieniu włosów (PHG) mówimy w przypadku pojawienia się 5 siwych włosów przed ukończeniem 20 roku życia u rasy kaukaskiej, przed 25 rokiem życia u Azjatyków oraz przed 30 u Afroamerykanów. Wśród najczęstszych przyczyn PHG wymienia się czynniki genetyczne, autoimmunologiczne, niedobory substancji odżywczych i wpływ czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, dym tytoniowy czy zanieczyszczenia środowiska. Czy można ten proces powstrzymać? Aby poznać odpowiedź na pytanie, zapraszam do obejrzenia wykładu.

Wioleta Faruga-Lewicka

mgr kosmetolog, doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wykładowca akademicki, praktyk, szkoleniowiec, autorka licznych publikacji z zakresu kosmetologii oraz autorka książki „Kosmetologia w pigułce. Kompendium”.

Jaga Hupało

Fryzjerstwo przyszłości - Odpowiedzialna twórczość

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Nowe czasy generują nowe wyzwania. W świecie, który ulega ciągłym zmianom rozwija się postępowa świadomość. Metamorfozy życia wpływają bezpośrednio na innowacje w sztuce fryzjerstwa. Dzisiejsze pracownie łączą strefę kreacji z odrębną strefą trychologii. Styliści włosów poszerzają świadomość działań prozdrowotnych. Etyka zawodowa determinuje do zdobywania nowej wiedzy i korzystania z niej. Włosy są cennym źródłem informacji, jakie wysyła nam organizm. Fryzjerstwo jutra podąża w stronę symbiozy sztuki, natury i nauki. Aby zrozumieć przyszłość należy najpierw poznać przeszłość. W wykładzie zostały poruszone wątki historii pielęgnacji włosów. Jaga Hupało opowiada o włosach z perspektywy naukowej, wprowadzając w świat nowoczesnych technologii i tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych stosowanych w pracowni fryzjerskiej.

Jaga Hupało

Artystka fryzur, Dyrektor Artystyczna Warszawskiej Pracowni Born To Create, producentka.
W 1986 r. uzyskała tytuł mistrzyni fryzjerstwa. Od 1988 r. rozwijała swoje rzemiosło i edukowała się,
wielokrotnie biorąc udział w międzynarodowych sympozjach i wykładach w nowoczesnych
metropoliach takich jak Londyn, Paryż, Nowy York. Równolegle swoje mistrzostwo rozwijała poza
oficjalną drogą edukacji, ceniąc sobie sięganie do etnicznych wzorców i czerpiąc inspiracje z
natury w Kostaryce, Chile, Kenii czy Egipcie. Swoją pierwszą pracownię otworzyła w nowej
Rudzie w 1986 r., a w 1990 r. pracownię w Kłodzku. Następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie
od 2000 r. prowadziła wspólną pracownię fryzjerską Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio oraz
japoński Instytut Piękna, wyspecjalizowany w dziedzinach nowoczesnej kosmetologii oraz
technologii. W 2010 roku stworzyła własną pracownię JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE –
Miejsce spotkań i kreowania, łączące w sobie zainteresowanie naturą oraz nowymi technologiami.
W Górach Bardzkich, blisko źródła swoich korzeni prowadzi Leśną Ostoję Sztuki – Niezwykłe
miejsce spotkań ludzi kultury i artystycznych wydarzeń. W 2022 roku powstała książka „Lady
Baba Jaga – Opowieść o Jadze Hupało” autorstwa Kazimiery Szczuki i wydanej przez
Wydawnictwo Rebis.

Marta Kolankowska-Trzcińska

Psychosomatyka w trychologii - psychika a włosy

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Medycyna psychosomatyczna zajmuje się tematyką wzajemnych powiązań pomiędzy procesami fizjologicznymi a psychicznymi. Bada się w niej relacje między psyche a soma zarówno w warunkach zdrowia, choroby i stresu. Wyniki badań naukowych oraz obserwacje na przestrzeni lat dowodzą, że choroby skóry są powiązane z psychiką, a jeśli chodzi o skórę głowy oraz włosy jest to jest to bardzo ważne i ma wieloaspektowe znaczenie. Choroby skóry głowy i utrata włosów w szczególny sposób odbijają się na psychice i mają wpływ na jakość życia ludzi. Włosy są atrybutem piękna i atrakcyjności, dlatego nie rzadko łysienie niesie za sobą także poważne konsekwencje w sferze emocjonalnej. U chorych obserwuje się zaniżoną samoocenę, wycofanie społeczne, zaburzenia depresyjne i lękowe, dysmorfofobię. Kolejnym istotnym aspektem jest udział emocji i czynników stresowych w patogenezie łysienia.

Marta Kolankowska-Trzcińska

Ekspertka kosmetologii holistycznej, prekursorka psychokosmetologii, kosmetolog, szkoleniowiec. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychokosmetologii. Redaktor naczelna czasopisma „Kosmetologia Holistyczna”. Autorka innowacyjnej pozycji popularnonaukowej „Kosmetologia holistyczna – wstęp do psychokosmetologii” oraz książki „Kosmetologia i psychokosmetologia. Wybrane zagadnienia”. Autorka publikacji naukowych i artykułów eksperckich. Prelegentka kongresów branżowych. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.

Marta Zielińska

Syndrom oszusta w pracy trychologa. Jak działać pomimo strachu

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Gromadzisz wiedzę, czytasz książki, zapisujesz się na kolejne szkolenie. Obiecujesz sobie, że tym razem już na pewno 
wyjdziesz z ofertą i zaczniesz rozwijać się jako trycholog. I… Nic. Mija pierwsza euforia, a po chwili znów pojawia się myśl, 
że wiesz za mało, by skutecznie pomagać innym. To właśnie syndrom oszusta i to on jest najczęstszym powodem, dla 
którego nie rozwijamy skrzydeł w zawodzie. Jak uwierzyć w siebie, pokonać wewnętrznego krytyka i wyjść do świata z ofertą? 
Jak nie sabotować swoich kompetencji i pozwolić, by klienci nam uwierzyli? O tym opowiem Ci w trakcie wykładu. 

Marta Zielińska

Kosmetolog i trycholog, ale przede wszystkim pedagog i coach. Na co dzień pracuje z ludźmi, szkoli, tworzy teksty branżowe i wspiera specjalistów, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową przygodę lub czują, że pogubili się gdzieś po drodze. 
www.martazielinska.pl

Aleksandra Strobel

Farmakoterapia i suplementacja w łysieniu androgenowym oraz łysieniu typu kobiecego o podłożu androgenowym

O wykładzie

Zaproszenie na wykład

Wykład „Farmakoterapia w łysieniu androgenowym” skupia się na najnowszych zdobyczach nauki jeśli chodzi o możliwości leczenia. Będę miała możliwość przestawić Państwu terapie zatwierdzone przez FDA oraz będące terapiami Off label ze szczególnym uwzględnieniem możliwości leczenia kobiet z łysieniem typu kobiecego o podłożu androgenowym. Postaram się zdradzić Państwu moje metody łączenia terapii, przedstawić przegląd najnowszej literatury naukowej i omówić możliwości terapii dodatkowych. 

Aleksandra Strobel

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych Trychologia kosmetologiczno-lecznicza. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz European Society of Cosmetic & Aesthetic Dermatology.

Zajmuje się kompleksowo diagnostyką i leczeniem przyczyn wypadania włosów. W swoim dorobku posiada wiele publikacji naukowych, publikacji w pismach naukowych  oraz wystąpień na konferencjach i sympozjachi.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach krajowych i międzynarodowych (Francja, Niemcy, Ukraina, Włochy, Monako, Maroko, Wielka Brytania).

perfectharmonygdansk.pl

Adresaci konferencji

VIII NIEZALEŻNY KONGRES: TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII, MEDYCYNIE I FRYZJERSTWIE

Trycholodzy w salonach trychologicznych, kosmetologicznych, fryzjerskich i medycyny estetycznej.

Warunki uczestnictwa

  • dostęp do wydarzenia
    przez 3 miesiące
  • dyplom uczestnictwa (pdf)
  • prenumerata roczna magazynu
    art of BEAUTY
  • e-book z materiałami z kongresu
  • Trychologia w praktyce –
    edycja V (wydanie drukowane)

 

 

 

 

 

 

Cena uczestnictwa:
140 zł (z VAT)

  • dostęp do wydarzenia
    przez 3 miesiące
  • dyplom uczestnictwa (pdf)
  • prenumerata dwuletnia magazynu art of BEAUTY
  • e-book z materiałami z kongresu
  • 4 x e-wydania „Trychologia w praktyce” (332 str. w formacie pdf)
  • Trychologia w praktyce –
    edycja V (wydanie drukowane)
  • I + II edycja „Trychologia w salonie fryzjerskim” (126 str. w formacie pdf)

 

 

 

Cena uczestnictwa:
249 zł (z VAT)
199 zł (z VAT)

  • dostęp do wydarzenia
    przez 3 miesiące
  • dyplom uczestnictwa (pdf)
  • prenumerata dwuletnia magazynu art of BEAUTY
  • e-book z materiałami z kongresu
  • 4 x e-wydania „Trychologia w praktyce” (332 str. w formacie pdf)
  • Trychologia w praktyce –
    edycja V (wydanie drukowane)
  • RAPORT: Rynek profesjonalnych produktów i usług trychologicznych w Polsce 2020 –(wersja dla salonów trychologicznych) (39 str. w formacie pdf)
  • I + II edycja „Trychologia w salonie fryzjerskim” (126 str. w formacie pdf)

Cena uczestnictwa:
439 zł (z VAT)
349 zł (z VAT)

Partner strategiczny kongresu

Partner

Partner medialny

art of BEAUTY Logo

Kontakt

KONTAKT Z ORGANIZATOREM
EWA CESARZ
kom: + 48 601 620 455,
e.cesarz@esteticapolska.pl